kouc
Objednejte si první sezení zdarma.
Váše jméno
Kontakt
Facebook LinkedIn Twitter Google plus  

Akcelerujte svůj business. Objednejte si první sezení zdarma.

Vaše firma je především vaše odpovědnost. Moje názory ani názory jiných lidí nejsou důležité. Na čem skutečně záleží, jste právě Vy.

VOLEJTE +420 733 120 761
leták

Intenzivní kurz – jak se učit

Jestli Vás toto téma trápí, nejste v tom sami. Od doby kdy vznikla první škola přemýšlí žáci i učitelé, jak se učit správně. Načetl jsem všechny významné materiály o tématu jak se učit a v praxi jsem si ověřil, které fungují a které ne. Sestavil jsem metodiku, která Vám umožní pochopit základní fakta o paměti, motivaci a sebepoznání. Díky ověřené metodě, jak se správně učit ,se budete schopni připravit na zkoušky a učení Vás začne bavit.


Intenzivní kurz – jak se učit

Intenzivní kurz – motivace k učení

Sám jsem se potýkal s deficitem motivace k učení a to jak během střední školy , tak i na vysoké škole. Snažil jsem se hledat možnosti, jak si učení ulehčit a naučit se více za méně času. Velmi dobře znám frustraci ze zapomínání a snižování schopnosti se soustředit na učení, pokud se neučíte pravidelně. Vím, jak záludná může být motivace k učení, která není vnitřní ale vnější.

Naučte se učit – jak zvládnout maturitu a jiné zkoušky

Správná motivace, radost z učení, jasný cíl a objektivní znalost svých schopností Vám umožní zvládnout jakoukoliv zkoušku. To je hlavní záměr kurzu jak se správně učit.

Kurzy v tuto chvíli probíhají v Praze v prostorách Amos – Kam po maturitě. Kurz má dvě varianty. Měsíční – 4x2 hodiny nebo Víkendový intenzivní kurz 1x8 hodin.


Napište mi email a můžete získat ebook, jak se správně učit a také informace o nejbližším termínu dalšího kurzu. info@miroslavmasata.cz

.
Přihlaste se k odběru newsletteru - 1x měsíčně novinky-články-kurzy
Váše jméno E-mail