kouc
Objednejte si první sezení zdarma.
Váše jméno
Kontakt
Facebook LinkedIn Twitter Google plus  

Akcelerujte svůj business. Objednejte si první sezení zdarma.

Vaše firma je především vaše odpovědnost. Moje názory ani názory jiných lidí nejsou důležité. Na čem skutečně záleží, jste právě Vy.

VOLEJTE +420 733 120 761
leták

Jak naplánovat smysluplný teambuilding

Pro řadu firem je plánování teambuidingu na druhé koleji. Zadání se týká zejména počtu zaměstnanců, lokalitě a rozpočtu. Přikládá se i povinná vata v podobě nudných přednášek , školení a her, o které nikdo nestojí. Zaměstnanci obvykle tyto aktivity nemusí a považují je za nutné zlo. Teambuilding se sem tam považuje za sprosté slovo. Tyto špatné zkušenosti pak směřují akci do bludného kruhu a výsledek se nedostaví. Každý teambulding je především příležitost, kterou je třeba správně uchopit a naplánovat. Cíl musí být všem zřejmý a jasný.


Jak naplánovat smysluplný teambuilding

Správný teambuilding ve 3 krocích

Ujasněte si cíl teambuldingu. Jaká je hlavní myšlenka, jakých cílů má tým osáhnout. Uvědomte si, že některé mezifiremní konflikty neřešené během roku nevyřešíte za den, ale můžete je alespoň nasměrovat. Získejte manažery a jejich podporu. Vzbuďte zvědavost a dejte jim něco navíc. Shlédněte slajdy školitelů. Ujistěte se, že jsou dostatečně záživné, aby Vám kolegové neusínaly. Naplánujte časový harmonogram. Stěžejní témata vždy na dopoledne. Pamatujte na přestávky. Střídejte aktivity.

Zajistěte vhodné externí školitele. Sdělte jim Váš záměr. Jasně definujte cíle, nejlépe při osobní schůzce. Vyberte hezké inspirativní prostředí a dobré jídlo. Pokud budete využívat koučinkové hry, konzultujte předem tyto aktivity s danou firmou. Každá hra má své varianty a náhražky. Vyberte tu, která, dle vašeho úsudku, bude týmem akceptována.

Na závěr svěřte management Vašeho teambuildingu konkrétní osobě. Berte s sebou jen dobrou náladu. Jste tu pro to, aby jste dosáhly svých cílů.


Potřebujete konzultaci ohledně plánu teambuildingu nebo přímo realizaci?
Napište Vaší představu a doluvíme osobní setkání. info@miroslavmasata.cz


Přihlaste se k odběru newsletteru - 1x měsíčně novinky-články-kurzy
Váše jméno E-mail