kouc
Objednejte si první sezení zdarma.
Váše jméno
Kontakt
Facebook LinkedIn Twitter Google plus  

Akcelerujte svůj business. Objednejte si první sezení zdarma.

Vaše firma je především vaše odpovědnost. Moje názory ani názory jiných lidí nejsou důležité. Na čem skutečně záleží, jste právě Vy.

VOLEJTE +420 733 120 761
leták

Jak a v čem podnikat

Každý, kdo koketuje s myšlenkou stát se podnikatelem si klade tuto otázku. Jak a v čem podnikat by jsme měli mít jasno, než začneme. Vydat se nesnadnou cestu podnikání. Vyměnit jistotu stálého zaměstnání za nejistotu a hrozbu neúspěchu. Není to opravu pro každého. Podstatné je, co všechno jste ochotni obětovat svému úspěchu. Na to jak začít podnikat, kde hledat motivaci a sílu pokračovat, můžete přijít, když se přihlásíte do akademie. V čem podnikat si ověříte na skupinových workshopech, které jsou součástí tréninku.


Jak a v čem podnikat

Nápady na podnikání

Klíčem k úspěšnému podnikání je nápad. Po prvním ročníku akademie se ukazuje, že prvotní podnikatelský nápad nemusí být tím, s čím účastník odchází na konci. Tedy nápad má svůj vlastní životní cyklus. Když svůj nápad na podnikání zasejete do prostředí business akademie, rozroste se způsobem, který mnozí neočekávají.

Náš cíl: podnikatel, který ví jakpodnikat

Pokud se chcete naučit jakpodnikat, ale zatím jste nenašli platformu, která by Vás oslovila, napište si o pozvánku na prezentaci Business Akademie.

Začínáme v září a v lednu. Vždy s vybranou skupinou 6 - 8 zájemců jakpodnikat.


Jestli to myslíte vážně, rezervujte si místo včas info@miroslavmasata.cz

.
Přihlaste se k odběru newsletteru - 1x měsíčně novinky-články-kurzy
Váše jméno E-mail