kouc
Objednejte si první sezení zdarma.
Váše jméno
Kontakt
Facebook LinkedIn Twitter Google plus  

Akcelerujte svůj business. Objednejte si první sezení zdarma.

Vaše firma je především vaše odpovědnost. Moje názory ani názory jiných lidí nejsou důležité. Na čem skutečně záleží, jste právě Vy.

VOLEJTE +420 733 120 761
leták

Jak vydělat peníze

Málo kdy potkám člověka, který by se čas od času nezabýval otázkou, jak vydělat peníze. Ať už jste student, zaměstnanec nebo začínající podnikatel. Ať chcete pomáhat lidem nebo spoříte na Ferrari, stejně si nakonec tuto otázku položíte.

Vydělávání peněz je subjektivním pojmem. Každý si pod ním představí něco trochu jiného. Zkusme se na to podívat z různých úhlů.

Jako řadovému zaměstnananci s fixním příjmem vám postačí tužka a papír a během několika minut dáte dohromady příjmy a výdaje. Ihned máte představu o tom, s jakým přebytkem můžete pracovat. Respektive kolik peněz vám zbývá na budování pasivního příjmu. Udělejte si tuto prvotní rozvahu a budete vědět, jestli vaše situace povede k vašemu cíli nebo ne. Řadový zaměstnanec nemá příliš mnoho možností, jak vydělat peníze někde jinde. O to více se tomuto tématu musí věnovat. Lépe placené místo s většími bonusy je dobrá vyhlídka, ale i tak se nevyhýbejte informacím od lidí, kteří mají s budováním pasivního příjmu své zkušenosti. K finanční svobodě je cesta nesnadná. Můžete se začít zabývat i jinými cestami. Nic vám nebrání v tom, vymyslet podnikatelský záměr a uskutečnit ho. Máte jisté zaměstnání a tak vás netlačí čas. Můžete na tom pracovat ve volných chvílích, bez rizika krachu.

Jako podnikatel jste v trochu jiné situaci. Mnohem častěji musíte reagovat na změny trhu a legislativy. Potýkáte se s administrativou, zaměstnanci, dodavateli, neplatícími zákazníky etc. O jistotě se nedá hovořit. Někdy se prvotní strategie ukáže jako nefunkční a je nutné ji revidovat. V každém případě i vám doporučuji udělat si prvotní rozvahu příjmů a výdajů. Pokud vám stávající situace nevyhovuje, je čas vrátit se na začátek a přeformulovat vizi, poslání a strategii. Ačkoliv toto je všem jasné, je to zároveň fáze, kde děláme nejvíce chyb, které nás nakonec dohoní. Toto je oblast, kterou řeším s klienty nejčastěji. Jak vydělat peníze co nejrychleji. Není to o mých radách, ale o tom, aby klient byl schopen zformulovat prvotní myšlenky. Byl tvůrcem strategie. Upevnil základy. Získal nadhled. Našel v sobě motivaci. Ujasnil si priority. Vnímal rozdíly mezi strategií a taktikou. A odhodlal se k systematickému plnění úkolů.

Multi level marketing

Networkmarketing neboli multi level marketing je jednou z možností, jak vydělat peníze. Jen málokdo by o tomto způsobu vydělávání peněz neslyšel nebo si na něj neudělal svůj názor. V zásadě jsou jen dva pohledy. Jedni ho hrubě odsuzují, druzí v něm vidí jednu z možností jak vydělat. Obecně lze říci, že každý z pohledů má svůj díl pravdy. Existuje celá řada tematických příruček a knih, která vás do těchto tajů zasvětí. Multilevel není ani tak o prodeji, jako o budování sítě kontaktů, osobním rozvoji a vedení lidí. Kdo má alespoň smysluplnou osobní vizi, pochopí systém a vybere ten správný multilevel, může se do 1-2 let posunout jak v osobní rovině, tak k cíli finanční svobody.

Nic není zadarmo a každé podnikání má jisté překážky. To platí i pro multilevel. Bohužel tento fakt bývá zastřen nebo bagatelizován. Skupinové setkání členů multilevelu připomínají často sektu, kde se pracuje s manipulací. Přihlížející často podléhá davové psychóze a veden vidinou snadného zbohatnutí, ztrácí soudnost a objektivní vnímání. Nicméně pokud máte stálé zaměstnání, můžete se hodně naučit. Jediné co investujete je nějaký poplatek za prvotní balíček produktů či služeb a také svůj osobní čas. Než tedy někam vstoupíte, mějte ukotven svůj postoj a osobní vizi. Pokud vám lidé v multilevelu nesednou, jděte dál.

Business Akademie

Tento projekt jsem připravil na základě mých zkušeností jako kouče a mentora. Sestavil jsem metodiku, která účinným způsobem provede účastníka od osobní vize, přes podnikatelský záměr, business analýzu až k motivaci a následné akci – vydělat peníze. Pokud jste na začátku své podnikatelské kariéry nebo o ní uvažujete, zabýváte se myšlenkami na zbohatnutí, nabízím vám možnost vstoupit do tohoto projektu a vydělat peníze.

Domluvte si osobní setkání, kde získáte informace o tomto projektu. 
info@miroslavmasata.cz