kouc
Objednejte si první sezení zdarma.
Váše jméno
Kontakt
Facebook LinkedIn Twitter Google plus  

Akcelerujte svůj business. Objednejte si první sezení zdarma.

Vaše firma je především vaše odpovědnost. Moje názory ani názory jiných lidí nejsou důležité. Na čem skutečně záleží, jste právě Vy.

VOLEJTE +420 733 120 761
leták

Jak získat nové zákazníky – klienty

Kdo by nechtěl vědět jak získat nové zákazníky, nové klienty. V malých firmách má na starosti marketing šéf. Ve středních HR nebo obchodní oddělení. Velké firmy si pak mohou dovolit samostatné oddělení. Pro optimální marketingovou strategii je třeba nejprve identifikovat zákazníka. Ověřit přidanou hodnotu služeb a produktů. Při každém kroku je třeba si představit konkrétního zákazníka ne své ego. Získat nové zákazníky se tak stává výzvou. Budete se muset seznámit s novými technologiemi, které Vám umožní to, co bylo dosud vyhrazeno bohatým korporátům.


Jak získat nové zákazníky – klienty

Budujte efektivní marketingový tým - komunikace se zákazníkem

Po čase může firemní marketingové oddělení trpět sterilitou a částečně pasivitou. Zapojte do marketingového plánu více zaměstnanců napříč firmou. Kdo ví, jak komunikovat se zákazníkem lépe než telefonistka nebo oddělení reklamací? Kdo zná potřeby klientů lépe než řadový obchoďák? Dobře zvolený marketingový plán, správný výběr marketingového týmu a profesionální vedení vytvoří efektivní braintrust, který bude schopen sestavit nejlepší zadání pro PR agenturu nebo vše zrealizovat.

Osobní zkušenost – doporučení

Nedostatečné informace o možnostech, cenách a potenciálu nových technologií jsou důvodem, proč některé firmy vydávají nemalé peníze za neefektivní kampaně nebo je nedělají vůbec a přicházejí o možnost získat nové zákazníky. Začněte od základu budovat Váš plán marketingu. Nevydávejte své peníze nadarmo.


Objednejte si základní balíček na info@miroslavmasata.cz

2 hodiny konzultace(webová prezentace, digimarketing) +expertýza marketingová doporučení cena: 3000,- CZK


Přihlaste se k odběru newsletteru - 1x měsíčně novinky-články-kurzy
Váše jméno E-mail