kouc
Objednejte si první sezení zdarma.
Váše jméno
Kontakt
Facebook LinkedIn Twitter Google plus  

Akcelerujte svůj business. Objednejte si první sezení zdarma.

Vaše firma je především vaše odpovědnost. Moje názory ani názory jiných lidí nejsou důležité. Na čem skutečně záleží, jste právě Vy.

VOLEJTE +420 733 120 761
leták

Jak zlepšit obchodní dovednosti

Každý obchodní tým potřebuje pravidelně impulz, aby mohl správně fungovat. Konstantou chování zákazníka je změna. Každá obchodní strategie a přístup k uzavírání obchodu vyžadují tyto změny reflektovat. Příroda i trh odměňují ty, co se umí přizpůsobit neustále se měnícím podmínkám. Zlepšování obchodních dovedností Vašeho týmu je jednou z klíčových forem podpory HR. Než zadáte poptávku na rozvoj Vašich zaměstnanců, zjistěte, jak na to reálně jste.

Jak vybrat správný kurz - Obchodní dovednosti

Kurzů obchodních dovedností je velmi mnoho. Personalisté nejčastěji poptávají u firem na základě referencí. Pozitivní zpětná vazba od zaměstnanců mnohdy nejdou ruku v ruce s dosaženými výsledky ex post. Pokud není vedení spokojeno s výsledky obchodního oddělení, je čas na změnu. Velmi častou chybou při zadání kurzů a tréninků obchodních dovedností je přílišná obecnost zadání. Nejlepším způsobem, jak objektivně posoudit stav a definovat cíle je externí posouzení situace. Na základě těchto zjištění je pak možné dosáhnout maximální přidané hodnoty pro obchodní tým.


Než zadáte poptávku, zavolejte a domluvte si konzultaci optimálního řešení pro Váš tým.

Volejte 733120761

.
Přihlaste se k odběru newsletteru - 1x měsíčně novinky-články-kurzy
Váše jméno E-mail