kouc
Objednejte si první sezení zdarma.
Váše jméno
Kontakt
Facebook LinkedIn Twitter Google plus  

Akcelerujte svůj business. Objednejte si první sezení zdarma.

Vaše firma je především vaše odpovědnost. Moje názory ani názory jiných lidí nejsou důležité. Na čem skutečně záleží, jste právě Vy.

VOLEJTE +420 733 120 761
leták

Moje první profesionální webové stránky

Moje první profesionální stránky byly vizuálně zdařilé. Každý, kdo je viděl, je chválil. Kamarád mi jednou řekl, že by z toho byla hezká tištěná prezentace. Použité texty vystihovali mé sdělení, ale nepřivedli mi jediného zákazníka. Nabyl jsem dojmu, že návštěvníci webových stránek pořádně nechápou, co jim chci říct. To ale není jejich vina ani tvůrce stránek, ale hlavně moje. Ačkoliv jsem neměl v úmyslu se zabývat reklamou, digimarketing mi umožnil zapojit veškeré mé schopnosti a začít pomáhat firmám k lepším hmatatelným výsledkům.

Bod zlomu – jak se stát milionářem

Na internetu nás pravidelně oslovují reklamou lidé, kteří prodávají svůj příběh jak se stát milionářem díky digimarketingu. Někdo se do toho pustí bezhlavě. Druhý skepticky postává stranou. I já jsem patřil mezi skeptiky než jsem potkal kamaráda ze školy, který mě zasvětil do tajů úspěšné webové prezentace. Od té chvíle se v tomto oboru neustále vzdělávám a pomáhám i ostatním firmám. Díky novým informacím jsem pochopil, proč moje webovky nefungují. Nejprve jsem se pokusil o úpravu, ale bez valného výsledku. Nejtěžší bylo rozhodnutí zbavit se ega a udělat stránky podle chování klientů. U běžných stránek jsem schopen zabezpečit úpravy v řádu dnů až týdnů. Úprava vlastních stránek mi trvala půl roku.


Moje první profesionální webové stránky

Výsledek – efektivní webové stránky

Tak tedy ke konkrétním číslům. Po prvním měsíci od spuštění byla návštěvnost vyšší, než za předchozí dva roky fungování stránek. Navíc každý měsíc stoupá návštěvnost o 10%. Docela slušné na rozsahem malé stránky. Navíc jsem do reklamy nevložil ani korunu, i když se na to chystám. Nejsem eshop a tak nepotřebuji stovky nových zákazníků měsíčně. Většinu klientely získávám na základě doporučení. Potěší mě, když každý měsíc získám několik nových klientů díky webové prezentaci. Peníze navíc se vždy hodí.


Objednejte si kurz pro vaši firmu ať může začít Váš příběh. info@miroslavmasata.cz